MENU

Svislé fasádní clony - Unirol Z

Unirol Z

Svislá fasádní clona Unirol 100 je výborným typem venkovního stínění oken, které udržuje doma teplo v zimních měsících, a naopak v letních měsících příjemný chládek. Typ Unirol Z má na obou stranách látky navařen zip, který zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům. Splňuje požadavky náročných klientů na aktuální trendy, vysokou kvalitu a esteticky doplní exteriér vašeho domu. Tuto svislou fasádní clonu lze využít i na boční zastínění pergoly.

Látka je navinutá na hřídeli a schovaná v hranatém boxu 100 x 100 mm. Přední část boxu lze odejmout. Na výběr máte z nepřeberného množství barevných látek a čtyř základních barev konstrukcí. Kotvení probíhá skrz vodicí lišty. Ovládání je možné pomocí manuální kliky, vypínače, dálkového ovládání nebo mobilního telefonu. Maximální rozměr stínění Unirol Z je 3,3 x 3 m a zastíní plochu až 9 m².

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 11 507 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

rámy

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.