MENU

Svislé fasádní clony - Unirol R

Unirol R

Svislá fasádní clona 100 R nabízí komfortní řešení pro venkovní stínění. Chrání před slunečním zářením i nadbytečným teplem a udržuje doma příjemné klima. Clonu lze využít i jako boční stínění zahradní pergoly. Vzorník látek je pestrý a záleží na vás, jestli byste rádi extravagantní zpestření exteriéru nebo dáte přednost tlumeným odstínům korespondující s fasádou.

Perforované látky jsou dostatečně stínící, ale zároveň zajišťují částečný průhled ven. Látka se navíjí do hranatého boxu 100 x 100 mm pomocí postranních lišt, které slouží zároveň k ukotvení celé konstrukce. Přední část boxu je možné sundat. Ovládání je možné pomocí ruční kliky, vypínače na stěně, dálkového ovládače či chytrého telefonu. Maximální rozměr stínění Unirol 100 R je 4 x 3,5 m a zastíní plochu až 9 m².

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 8 700 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

rámy

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.