MENU

Svislé fasádní clony - Unirol C

Unirol C

Svislá fasádní clona 100 C je skvělým typem venkovní stínící rolety. Ochrání vás před sluncem i nepříjemnými pohledy sousedů. Elegantně doplní každou fasádu a je jen na vás, jakou zvolíte látku. Často se využívají perforované látky, které dostatečně stíní, ale umožňují průhled ven. Látka se navíjí do hranatého boxu o rozměrech 100 x 100 mm. Přední část boxu je odnímatelná.

Na kotvení clony se používají lanka, které je možné uchytit do stěny či podlahy. Díky jednoduché konstrukci se svislá roleta snadno montuje. Ovládání je možné skrze ruční kliku, vypínač na stěně, dálkový ovládač nebo mobilní telefon. Maximální rozměr clony Unirol 100 C je 4 x 3,5 m a zastíní plochu až 9 m².

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 8 857 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

nosníky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.