MENU

Svislé fasádní clony - Sunrol

Sunrol

Svislá fasádní clona Sunrol je spolehlivým prostředkem na stínění menších typů oken. Chrání váš domov před teplem a slunečním zářením. Sunrol patří mezi jednoduchou a velmi účinnou formu stínění. Často se pro ni používá perforovaná látka, která dokáže dostatečně stínit, ale zároveň zajistí částečný průhled z okna ven.

Látka je navinutá na hřídeli a ukryta v boxu nad oknem. Pružinový mechanismus zajištuje neustále napnutí. Spodní profil je jištěný v háčcích, a clona je tak chráněna před nežádoucím vytažením či nepříznivými vnějšími vlivy počasí. Maximální rozměry jsou dle látky 2,4 x 3,5 metru a avšak celkem maximálně 3 m². Sunrol doplní elegantně každou fasádu. Clonu lze ovládat pouze ručně.

 

  • Pohon - manuální
Cena od 4 450 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

nosníky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.