MENU

Svislé fasádní clony - Niche 125

Niche 125

Svislá fasádní clona Niche 125 je stínění přizpůsobené pro zabudování pod omítku. Těší se velké oblibě i u architektů, jelikož přirozeně navazuje na linie domu. Látka je s vodící lištou spojena zipem a je tam odolnější vůči povětrnostním vlivům.  Látka se navíjí na hřídel do čtvercového hranatého boxu. Systém je dodáván s izolačním XPS a L profilem na předním boxu.

Pro clony jsou nejvhodnějšími látkami ty perforované. Zamezují nežádoucímu slunečnímu svitu, ale zároveň nebrání výhledu ven. Clonu Niche 125 je také možné doplnit o sluneční čidlo, které automaticky roletu stahuje podle síly slunečního záření. Maximální rozměr clony Niche je 4 x 3 m a zastíní plochu až 12 m². Ovládání je možné tlačítky, dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem.

  • Pohon - elektrický
Cena od 20 000 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

nosníky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.