MENU

Den a noc - Magna den a noc

Magna den a noc

Vnitřní látková roleta Magna den a noc je moderní a designový stínící prvek vhodný do vaší domácnosti. Široký výběr látek a možnosti ručního i motorového ovládání Vám dává spoustu možností. U exklusivních látek Bahama BO dosáhnete zároveň zatemnění i možnosti regulace. Tyto látky patří k nejlepším a nejkvalitnějším, co můžete na trhu látkových rolet najít. Díky montážnímu profilu je výrobek pevný a lze jej jednoduše odmontovat v případě potřeby. Vhodné místo pro montáž je před nebo nad okno. Díky látkám den a noc můžete regulovat zastínění. Je možné i provedení Magna mini pro menší rozměry. V nejmenším provedení lze dokonce provést neinvazivní montáž na rám okna se silonovým vedením.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 2 132 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.