MENU

Klasické - střešní rolety Fantazie

střešní rolety Fantazie

Vnitřní látková roleta Fantazie je určena pro střešní okna. Díky vodícím lištám je velice účinná a v kombinaci s Blackoutovou látkou budete mít možnost udělat tmu nebo účinně izolovat teplo z venku. Roletka je vhodná pro montáž do většiny střešních oken kde je pro ní dostatek místa. Díky pružině je látka napružená a rovná v každé vytažené pozici. Maximální šířka je 120 cm a výška 143 cm. Barevné provedení konstrukcí je bílá 9003 a šedá + stříbrný elox. Pro okna kam nedosáhnete je možné přiobjednat Ovládací tyč o délce 1, 1.5 a 2 m. Nejčastěji se tento typ montuje na okna od značek Velux, Roto, Fakro a další kde stačí pro objednání pouze kód ze štítku na okně a výběr látky s konstrukcí.

  • Pohon - manuální
Cena od 1 755 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

nosníky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.