MENU

Den a noc - Coda den a noc

Coda den a noc

Látková roleta Coda den a noc je vhodná pro zastínění větších oken s možností regulace světla pomocí pruhovaných látek. Díky boxu v bílé nebo hnědé barvě 7×7 cm se látka schová, a je chráněna. Maximální rozměry jsou šířka 220 cm a výška 280 cm. Dohromady však maximálně 6,1 m2. U tohoto druhu roletky je možné udělat sestavu pomocí společného boxu, a tím zlepšit design u velkých rozdělených oken. Látková roleta se dělá i v provedení XL s boxem o velikosti 10×10 cm. Pak lze dosáhnout, díky maximální šířce 280 cm a výšce 280 cm, plochy zastínění až 8 m2. Výběr látek je široký a roletu lze jednoduše demontovat v případě úklidu či malování. Standardně se ovládá řetízkem. Můžete však rolety objednat s bateriovými motory, které jednou za delší čas dobijete, anebo se standardními elektrickými motory.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 2 377 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.