MENU

Svislé fasádní clony - Ziprol 95

Ziprol 95

Fasádní clona Ziprol 95 je kvalitním řešením pro stínění i větších oken. Udržuje v místnostech optimální klima. Nabízí naprosto unikátní řešení v rámci odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Tato svislá okenní roleta má po stranách látky navařený zip. Mezi látkou a vodicí lištou tak nejsou viditelné mezery a clona je mnohem pevněji ukotvená a odolná proti větru. Na výběr je široká škála látek od jemných nenápadných odstínů přes výrazné odstíny až po technické látky.

Látka je navinutá v boxu, který může být zkosený pod úhlem 45° nebo čtvercový. Spojením konstrukcí lze zastínit plochu až 18 m². Ovládání je možné pomocí manuální kliky, vypínače, ovládání nebo mobilního telefonu.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 12 540 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

rámy

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.