MENU

Svislé fasádní clony - Ziprol 125

Ziprol 125

Fasádní clona Ziprol 125 je inovativním řešením pro stínění oken a bočních stran pergol. Svislá látková roleta snižuje tepelnou zátěž. Clony Ziprol mají po stranách látky navařený zip, který zvyšuje odolnosti vůči větru. Mezi látkou a vodicí lištou tak není mezera. Vzorník látek je pestrý a nabízí nenápadné tón, které splynou s fasádou nebo výrazné barvy, které vás odliší od okolí. Často se využívají perforované látky, které disponují dostatečným stíněním, ale zároveň je skrz ně vidět ven.

Clona se navinuje na hřídel do boxu nad okno. Tento box může být do tvaru čtverce, zkosený pod úhlem 45° nebo na rozdíl od Ziprolu 95 i zaoblený. Maximální rozměr clony Ziprol 125 v případě spojení konstrukcí je 7 x 4 m a zastíní tak plochu až 28 m². Ovládání je možné ovladačem, vypínačem nebo mobilním telefonem.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 15 000 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

rámy

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.