MENU

Svislé fasádní clony - Roltex 95

Roltex 95

Svislá fasádní clona Roltex 95 zajišťuje dokonalé stínění oken a zimních zahrad. Napomáhá tak udržovat optimální teplotu v místnosti. Nabídka látek je široká a je zcela na vás, jestli se rozhodnete exteriér svého bydlení výrazně ozvláštnit nebo raději zvolíte nenápadnou variantu, která splyne s fasádou. U tohoto typu clon se používají často perforované látky, které umožňují průhled ven. Látky disponují perfektní kvalitou, jsou nehořlavé a odolávají vyblednutí.

Látka je navinutá v hranatém boxu 95 x 95 mm, zvolit ale můžete i zkosenou nebo zaoblenou schránku pro clonu. Kotvení spodního profilu je v bočních lištách. Maximální rozměr clony Roltex 95 je 5 x 2,3 m a zastíní plochu až 12 m².U svislé markýzy Roltex 95 je možné zvolit ze čtyř druhů ovládání. Ručně na kliku s převodovkou, vypínačem umístěným u okna, dálkovým ovladačem nebo aplikací v mobilním telefonu.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 12 900 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

rámy

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.