MENU

Svislé fasádní clony - Roltex 75

Roltex 75

Svislá fasádní clona Roltex 75 je skvělou volbou pro účinné stínění oken zvenčí. Udržuje v interiéru příjemné klima a snižuje náklady na tepelnou zátěž. Velmi často je využívána jako stínění zimních zahrad. Dle volby látky může svislá fasádní roleta oživit dům či být jen jeho nenápadnou součástí. Pro stínění se často používaná perforovaná látka, který zajišťuje dostatečné soukromí a stín, ale zároveň umožňuje částečný průhled ven.

Clona je navinutá na hřídeli v horním boxu o rozměrech 75 x 75 mm, který nezamezuje výhled z okna. Box může být buď zkosený pod úhlem 45° nebo kulatý. Spodní profil je fixován v bočních vodících lištách upevněných v rámu okna. Montáž je velmi snadná a clona je tak vhodná k širokému využití. Maximální rozměr clony Roltex 75 je 2,6 x 2,5 m a zvládne zastínit plochu až 8 m². Ovládání je možné manuálně, ovladačem, vypínačem nebo mobilním telefonem.

  • Pohon - manuální či elektrický za příplatek
Cena od 11 900 Kč *

Mám zájem

* Cena je orientační za minimální realizovatelný rozměr výrobku a slouží pouze pro účely porovnání cenových hladin produktů.

Vzorníky

Skrýt vzorníky

látky

nosníky

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a zdarma přijedeme na zaměření.
Provozovatel
Richard Vokurka
IČ: 05815177
DIČ: CZ8712280082
Pod Viaduktem 740/38
15500 Praha 5
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.